Генератор заявок для агентів

Ефективний спосіб залучити до співпраці більшу кількість клієнтів не витрачаючи час і гроші на розміщення великої кількості оголошень, часто фейкових оголошень для приваблення клієнтів. Реклама агентів показується на сторінках детального відображення об'єктів нерухомості біля контактів власника оголошення.

  • Відображається біля контактів власника оголошення на сторінці оголошення відповідного типу нерухомості.
  • Дає можливість, коли потрібно вмикати і вимикати генератор для ефективного використання коштів.
  • Можливість презентувати себе клієнту без розміщення оголошення.

Вартість

Вартість послуги "Генератор заявок" становить 100 грн за 1000 показів, з можливістю вибрати відповідний тип нерухомості, з можливістю змінювати тип нерухомості протягом оплаченого терміну.

Термін розміщення

Мінімальний об'єм розміщення оголошення 1000 показів. Термін використання 1000 показів залежить від кількості конкуруючих оголошень інших рієлторів.

Знижки

Розмір знижки залежить від об'ємів замовлення і обговорюється у індивідуальному порядку.

Ефективність

Якщо Ви продаєте свою квартиру, здаєте подобово свою квартиру чи будинок, Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у місяць меньші вартості одного відвідування ринку за овочами. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам:

Я не робот