Послуги для готелів

На нашому сайті функціонує розділ подобової оренди житла, який дуже активно використовується людьми, які приїздять до Львова у справах чи на відпочинок. Розмістивши рекламу в цьому розділі, Ви зможете привернути у вагу до свого готеля. Дайте можливість відвідувачу порівняти якість і вартість послуг у Вашому готелі, та подобової оренди у приватному секторі.

Багато відвідувачів просто побоюються високих цін у готелях і навіть не дивляться на сайти готелів, щоб дізнатись про умови та ціни. Розкажіть їм про себе і, можливо, вони змінять свою думку, і наступного разу зупиняться саме у Вашому готелі.

VIP-оголошення

Потужний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до свого об'єкта, компанії або послуги. VIP-оголошення демонструються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості, на всіх сторінках детального відображення об'єктів нерухомості та на всіх сторінках попиту. Детальніше

Банерна реклама

Моливість створювати ті підтримувати імідж своєї компанії, отримувати замовлення від клієнтів і при цьому бути необмеженим у виборі дизайну реклами. Різні варіанти, привабливі ціни та знижки. Детальніше

Телефонуйте прямо зараз +38 098 159 90 20
або напишіть нам.

Врахуйте, що це телефон відділу реклами сайту. Ми не є агентством нерухомості. З приводу пошуку нерухомості звертайтесь по телефонам зазначеним в оголошеннях.

Я не робот

Будьте успішними разом з нами!

Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами