Послуги для готелів

На нашому сайті функціонує розділ подобової оренди житла, який дуже активно використовується людьми, які приїздять до Львова у справах чи на відпочинок. Розмістивши рекламу в цьому розділі, Ви зможете привернути у вагу до свого готеля. Дайте можливість відвідувачу порівняти якість і вартість послуг у Вашому готелі, та подобової оренди у приватному секторі.

Багато відвідувачів просто побоюються високих цін у готелях і навіть не дивляться на сайти готелів, щоб дізнатись про умови та ціни. Розкажіть їм про себе і, можливо, вони змінять свою думку, і наступного разу зупиняться саме у Вашому готелі.

VIP-оголошення

Потужний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до свого об'єкта, компанії або послуги. VIP-оголошення демонструються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості, на всіх сторінках детального відображення об'єктів нерухомості та на всіх сторінках попиту. Детальніше »

Банерна реклама

Моливість створювати ті підтримувати імідж своєї компанії, отримувати замовлення від клієнтів і при цьому бути необмеженим у виборі дизайну реклами. Різні варіанти, привабливі ціни та знижки. Детальніше »

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам:

Я не робот