Реклама супутніх послуг

Відвідувачі нашого сайту, які купують нерухомість або винаймають в довгострокову оренду, досить часто мають потребу в додаткових послугах, таких як: послуги дизайнера, архітектора, послуги майстрів будівельних спеціальностей, юридичні послуги, фінансові послуги, зацікавлені в купівлі різноманітних будівельних матеріалів, сантехніки, меблів і ще багато чого.

Розмістивши рекламу на нашому сайті, Ви отримаєте можливість дістатись до саме тієї аудиторії потенційних клієнтів, яка в цьому зацікавлена. Ми не маємо обмінного трафіку і всі користувачі нашого сайту орієнтовані на операції з нерухомістю.

VIP-оголошення

Потужний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до свого об'єкта, компанії або послуги. VIP-оголошення демонструються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості, на всіх сторінках детального відображення об'єктів нерухомості та на всіх сторінках попиту. Детальніше

Банерна реклама

Моливість створювати ті підтримувати імідж своєї компанії, отримувати замовлення від клієнтів і при цьому бути необмеженим у виборі дизайну реклами. Різні варіанти, привабливі ціни та знижки. Детальніше

Телефонуйте прямо зараз +38 098 159 90 20
або напишіть нам.

Врахуйте, що це телефон відділу реклами сайту. Ми не є агентством нерухомості. З приводу пошуку нерухомості звертайтесь по телефонам зазначеним в оголошеннях.

Я не робот

Будьте успішними разом з нами!

Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами