Автоматичне оновлення дати публікації

Перевірений спосіб збільшити кількість переглядів Вашого оголошення - перепублікація оголошення. Тепер ми надаємо можливість автоматичного оновлення дати публікації оголошення хоч кожного дня, що піднімає Ваше оголошення у топ списку, а також інформує потенційних клієнтів, що оголошення актуальне на даний момент.

  • Після оновлення відображається зверху списку оголошень при виборі нових оголошень.
  • В першу чергу потенційні клієнти переглядають нові оголошення.
  • Дає можливість вибрати кількість оновлень протягом місяця.

Вартість

Вартість послуги оновлення оголошень становить 200 грн за оновлення кожного дня протягом місяця, 125 грн за оновлення через день, 100 грн - раз на 3 дні, 50 грн за оновлення раз на 7 днів.

Термін розміщення

Мінімальний термін замовлення послуги 30 днів. Можлива заміна оголошення протягом терміну надання послуги.

Знижки

Розмір знижки залежить від об'ємів замовлення і обговорюється у індивідуальному порядку.

Ефективність

Якщо Ви продаєте свою квартиру, здаєте подобово свою квартиру чи будинок, Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у місяць меньші вартості одного відвідування ринку за овочами. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам:

Я не робот