Автоматичне оновлення дати публікації

Перевірений спосіб збільшити кількість переглядів Вашого оголошення - перепублікація оголошення. Тепер ми надаємо можливість автоматичного оновлення дати публікації оголошення хоч кожного дня, що піднімає Ваше оголошення у топ списку, а також інформує потенційних клієнтів, що оголошення актуальне на даний момент.

Вартість

Вартість послуги оновлення оголошень становить 200 грн за оновлення кожного дня протягом місяця, 125 грн за оновлення через день, 100 грн - раз на 3 дні, 50 грн за оновлення раз на 7 днів.

Термін розміщення

Мінімальний термін замовлення послуги 30 днів. Можлива заміна оголошення протягом терміну надання послуги.

Знижки

Розмір знижки залежить від об'ємів замовлення і обговорюється у індивідуальному порядку.

Ефективність

Якщо Ви продаєте свою квартиру, здаєте подобово свою квартиру чи будинок, Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у місяць меньші вартості одного відвідування ринку за овочами. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Телефонуйте прямо зараз +38 098 159 90 20
або напишіть нам.

Врахуйте, що це телефон відділу реклами сайту. Ми не є агентством нерухомості. З приводу пошуку нерухомості звертайтесь по телефонам зазначеним в оголошеннях.

Я не робот

Будьте успішними разом з нами!

Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами