Послуги для рієлторів, агентів з нерухомості

Професія рієлтора передбачає наявність у людини підприємницьких якостей, а підприємець добре знає цінність якісної реклами. Як професіонал ринку нерухомості, рієлтор, як ніхто інший, розуміє важливість наявності у своєму арсеналі інструментів для просування на ринку своїх об'єктів нерухомості та послуг.

Маючи в своєму арсеналі 2 - 3 платних оголошення, Ви можете рекламувати з їх допомогою набагато більше об'єктів нерухомості. Адже рієлтори знають, що, частіше за все, кількість звернень клієнтів сильно збільшується, коли об'єкт вже продано чи здано в оренду. Тому, дуже важливо прорекламувати об'єкт нерухомості саме на початковому етапі рекламної компанії, а вже коли об'єкт розійдеться по базам даних колег, коли багато прямих клієнтів дізнаються про Ваш об'єкт і візьмуть час для прийняття рішення, тоді об'єкт можна перевести в безкоштовний режим. Платні оголошення не закріплюються за певним об'єктом на весь час оплати, Ви маєте змогу протягом місяця змінювати свої об'єкти в цих оголошеннях, тим самим збільшуючи чи зменшуючи інтенсивність уваги до того, чи іншого об'єкта нерухомості.

Дуже часто люди витрачають гроші на купівлю непотрібних речей, викидають купу зайвих продуктів, але при цьому економлять на інвестиціях у свій бізнес або свій успіх. Зважте, 200 - 300 грн у місяць на рекламу і витрати на покупки, які часто виявляються непотрібні. Регулярне інвестування кількох сотень гривень в рекламу, збільшить Ваші доходи на тисячі гривень, а то і більше. Вибір за Вами!

Згортати рекламу, щоб зберегти гроші, все рівно, що зупиняти годинника, щоб зберегти час.

Генрі Форд

Гарячі оголошення

Ці оголошення мають бути в арсеналя кожного рієлтора. Допомагають утримувати Ваші оголошення на перших позиціях в результатах пошуку при мінімальних витратах. Відмінне співвідношення ціна-якість. Детальніше

VIP-оголошення

Якщо Ви продаєте або здаєте в оренду дорогі об'єкти нерухомості, або якщо Ви бажаєте швидко заявити про свій об'єкт нерухомості на ринку, VIP-оголошення підійдуть найкраще. Також, дуже єфективно працює в комплексі з гарячими оголошеннями. Детальніше

Банерна реклама

Різні варіанти, привабливі ціни, знижки. Детальніше

Телефонуйте прямо зараз +38 098 159 90 20
або напишіть нам.

Врахуйте, що це телефон відділу реклами сайту. Ми не є агентством нерухомості. З приводу пошуку нерухомості звертайтесь по телефонам зазначеним в оголошеннях.

Я не робот

Будьте успішними разом з нами!

Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами