VIP-оголошення

Потужний спосіб прорекламувати свій об'єкт нерухомості, бо VIP-оголошення відображаються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості найпершими серед всіх інших типів оголошень. VIP-оглошення, на відміну від гарячих та всіх інших типів оголошень, показуються при перегляді всіх результатів пошуку кожного разу, як користувач переходить на наступну сторінку.

Вартість

Вартіть 1 VIP-оголошення становить 500 грн у місяць, з можливістю протягом місяця замінити об'єкт виділений як VIP-оголошення. Наприклад, Ви можете тиждень рекламувати один об'єкт, а на наступний тиждень зробити VIP-оголошенням інший об'єкт нерухомості.

Термін розміщення

Мінімальний термін розміщення оголошення 1 місяць, з можливістю заміни об'єкта протягом місяця в кількості до двох разів в тиждень.

Знижки

Розмір знижки залежить від об'ємів замовлення і обговорюється у індивідуальному порядку.

Ефективність

Якщо Ви продаєте свою квартиру, здаєте подобово свою квартиру чи будинок, Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у місяць меньші вартості одного відвідування ринку за овочами. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Телефонуйте прямо зараз +38 098 159 90 20
або напишіть нам.

Врахуйте, що це телефон відділу реклами сайту. Ми не є агентством нерухомості. З приводу пошуку нерухомості звертайтесь по телефонам зазначеним в оголошеннях.

Я не робот

Будьте успішними разом з нами!

Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами