Послуги для власників нерухомості

Наші послуги допоможуть власнику нерухомості більш вигідно та в більш стислі терміни продати, або здати в оренду свою нерухомість шляхом збільшення кількості переглядів Вашого оголошення в десятки разів у порівнянні зі звичайним оголошенням.

Для того, щоб продати нерухомість потрібно: вірно визначити початкову вартість, залучити до перегляду об'єкта максимальну кількість потенційних покупців, підготувати та організувати перегляди, провести переговори, організувати та підготувати угоду, провести угоду. В одному з цих етапів даної операції ми можемо надати Вам суттєву допомогу, а саме в залученні максимальної уваги до Вашого об'єкта.

Якщо Ви здаєте свою нерухомість на довгий термін, то Ви маєте змогу легко порахувати у скільки обходиться місяць простою Вашої нерухомості і порівняти цю суму з вартістю розміщення платного оголошення. Не треба бути професіоналом від ринку нерухомості, щоб зрозуміти, що у цьому випадку не варто економити, наприклад 100 грн у місяць, і разом з тим втрачати кілька тисяч, а то і більше.

Ті, хто займається подобовою орендою житла, дуже добре знають наскільки це конкурентний ринок. Щоб бути конкурентноздатним, зменшити кількість простоїв та збільшити прибуток від свого бізнесу, є сенс інвестувати в рекламу. До того ж, часто сума витрат на платне оголошення в місяць в кілька разів менша вартості однієї доби оренди.

Гарячі оголошення

Допомагають утримувати Ваше оголошення на перших позиціях в результатах пошуку при мінімальних витратах. Відмінне співвідношення ціна-якість. Детальніше »

VIP-оголошення

VIP-оголошення будуть гарним вибором для реклами дорогих об'єктів нерухомості або якщо Ви бажаєте швидко заявити про свій об'єкт нерухомості на ринку. Дуже єфективно працює в комплексі з гарячими оголошеннями. Детальніше »

Банерна реклама

Різні варіанти, привабливі ціни, знижки. Детальніше »

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам:

Я не робот