Гарячі оголошення

На www.real-estate.lviv.ua користувачі розмістили більше 80 000 оголошень про продаж та оренду нерухомості у Львові та Львівській області. Гаряче оголошення допоможе Вам виділити своє оголошення та збільшити кількість звернень потенційних покупців, та орендарів у кілька разів.

  • Відображаються першими в результатах пошуку.
  • Збільшують кількість переглядів Вашого оголошення в 10 разів.
  • Кнопка сортування "Гарячі оголошення" приваблює увагу користувача.

Вартість

Вартіть 1 гарячого оголошення становить 150 грн у місяць, з можливістю протягом місяця замінити об'єкт виділений як гаряче оголошення. Наприклад, Ви можете тиждень рекламувати один об'єкт, а на наступний тиждень зробити гарячим оголошенням інший об'єкт нерухомості.

Термін розміщення

Мінімальний термін розміщення 1 місяць, з можливістю заміни об'єкта протягом місяця необмежену кількість разів.

Знижки

Розмір знижки залежить від об'ємів замовлення і обговорюється у індивідуальному порядку.

Ефективність

Якщо Ви продаєте свою квартиру, здаєте подобово свою квартиру чи будинок, Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у місяць меньші вартості одного відвідування ринку за овочами. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам:

Я не робот