Пакет "Девелопер"

Потужний інструмент для пошуку покупців чи орендарів на квартири, чи приміщення у Вашому житловому комплексі, бізнес-центрі, офісному центрі, логістичному центрі, чи торгово-розважальному центі тому, що пакет "Девелопер" виділяє Вашу пропозицію серед усіх інших, як пропозицію від забудовника чи девелопера, дозволяє створити сторінку Вашого житлового комплексу чи комерційного центру, на якій буде також відображатись список посилань на пропозиції у цьому комплексі, а головне, що Ваш комплекс буде додано на сторінку пропозицій від девелопера чи забудовника.

  • Можливість створити сторінку житлового комплекса, бізнес-центра, торгово-розважального центра чи логістичного комплекса.
  • Розміщення комплекса у відповідному розділі: новобудови, бізнес-центри, торгово-розважальні центри, логістичні комплекси.
  • Знижки у випадку розміщення кількох комплексів.

Вартість

Вартість пакету "Девелопер" для розміщення 1 комплекса становить 2500 грн у місяць, з можливістю протягом місяця замінити один комплекс на інший.

Термін розміщення

Мінімальний термін розміщення за пакетом "Девелопер" становить 1 місяць, з можливістю заміни комплекса протягом місяця в необмеженій кількості.

Знижки

Знижка надається при розміщенні більше ніж одного комплекса і залежить від кількості комплексів у пакеті.

Ефективність

Якщо Ви професіонал ринку нерухомості, інвестуйте невеликі кошти у рекламу і Ви повернете їх з прибутком. Можна, звичайно, обрати стратегію, що я нікому нічого не плачу і розміщую оголошення тільки безкоштовно, але, на нашу думку, є сенс інвестувати трохи коштів у свій успіх, тим більше, що часто суми витрат на рекламу у рік меньші вартості одного квадратного метра Ваших приміщень. А кількість звернень по Вашим об'єктам збільшиться в рази. Подумайте!

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам:

Я не робот