Аналітика сайту

Обираючи рекламний майданчик, важливо знати статистику сайту, на якому Ви збираєтесь розміщувати рекламу. За статистикою нашого сайту, Ви можете переконатись у стабільності його роботи і розвитку. Станом на 7 червня 2021 року відвідуваність нашого сайту знаходиться на рівні 16 000 відвідувачів на добу.

Відвідуваність сайту

Графік відвідуваності сайту по дням з 8 травня 2021 року до 6 червня 2021 року.

Графік відвідуваності сайту по місяцям з червня 2020 року до травня 2021 року включно.

Джерела трафіку

Основне джерело трафіку нашого сайту - це пошукові системи, основна з них - Google, на другому місці йдуть прямі заходи на сайт від користувачів,далі йде трафік від систем, які на партнерських засадах беруть у нас інформацію, далі йдуть соціальні мережі та інші джерела.

Відвідувачі по країнам

Більшість відвідувачів заходять на сайт з території України, на другому місці США, українці, які мешкають в Польщі, Італії також активно використовують наш сайт, далі йдуть інші країни (на сайті функціонує англомовна версія сайту).

Відвідувачі по містам

На 7 червня 2021 року більшість відвідувачів заходять на сайт зі Львова, на другому місці Київ, далі йдуть міста Львівської області та інші міста, такі як Дніпро, а також Варшава.

Вік відвідувачів

На сайті представлені усі вікові категорії відвідувачів. Від 18 рокув до 65 років і вище.

Демографія відвідувачів

Демографічні показники відвідуваності практично поділені порівну.

Телефонуйте прямо зараз +38 098 159 90 20
або напишіть нам.

Врахуйте, що це телефон відділу реклами сайту. Ми не є агентством нерухомості. З приводу пошуку нерухомості звертайтесь по телефонам зазначеним в оголошеннях.

Я не робот

Будьте успішними разом з нами!

Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами