Новини нерухомості: Ідеї для дому

Німецькі експерти про те, чому економія енергії часто призводить до її перевитрати

4 березня 2020

На Заході багато роблять для того, щоб заощадити ресурси і знизити витрату електроенергії. Однак часом виникає парадоксальна ситуація: енергозберігаючі заходи часто призводять до прямо протилежних наслідків.

Ремонт з нуля в новобудові

13 листопада 2019

Ремонт з нуля в новобудові – це шанс побудувати зі свого житла фортецю, затишне гніздечко, в якому буде спокійно і безпечно. Ми підготували інструкцію з підказками з чого почати ремонт в квартирі, як зробити все правильно і вирахувати орієнтовну вартість ремонту в новобудові.

Україна на шляху до енергоефективності: як зменшити суми в платіжках й отримати компенсацію за техні

20 червня 2019

Міжнародні донори допомагають проводити енергомодернізації в Україні в рамках різних програм.

Українці облаштовують величезні прибудови: чи законно це

10 червня 2019

Експерт розповів, що потрібно для легалізації такої архітектурної форми.

Мільйон євро на утеплення будинку

1 вересня 2017

Історія київського ОСББ, що зуміло залучити понад 30 мільйонів гривень на енергоефективні заходи, може стати хорошим прикладом для інших.

Кінець "газових колгоспів"

29 липня 2017

Регулятор поставив крапку в суперечках з приводу того чи має право споживач встановлювати індивідуальний лічильник газу.

Ціна володіння: як вибрати житло, щоб не переплатити через 10 років

23 липня 2017

Як обрати квартиру на первинному ринку і чому варто рахувати розмір плати за комунальні послуги та інші витрати до придбання нерухомості.

Як заробити на багатоквартирному будинку. П'ять способів

5 липня 2017

Багатоповерхівка — це довгострокова інвестиція, яка повинна приносити співвласникам гроші. Є принаймні п'ять способів заробітку, які практикують ОСББ.

Як заощадити 50% на опаленні та гарячій воді

14 червня 2017

Настав час високих тарифів. Дехто з нас уже оцінив свої витрати, інші поки що не усвідомлюють, наскільки подорожчали послуги. Точніше, усвідомлюють усі, але ж якою мірою? І всіх цікавить, як можна знизити витрати "на тепло".

Більше сонця. Дахові електростанції стають все популярнішими серед українців

6 квітня 2017

Кількість власників домашніх електростанцій швидко зростає. Бізнес на виробництві "зеленої" електроенергії стає привабливим для українців середнього достатку.

Будинки майбутнього: хто і як створює енергоефективне житло в Україні

1 березня 2017

Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Пропозиція вітчизняного ринку не забарилася.

У заручниках безощадності

16 лютого 2017

На тижні, що минає, Кабмін ухвалив рішення щодо зниження соціальних нормативів на послуги ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв населенням.

"Гігафабрика" Tesla запустила виробництво літієвих акумуляторів нового типу

26 січня 2017

Акумулятори будуть використовуватися в Powerpack і Powerwall – пристроях виробництва Tesla Motors для накопичення і зберігання енергії в приватних домоволодіннях і на невеликих підприємствах.

Двозонний лічильник: економія сімейного бюджету чи дорога іграшка?

25 січня 2017

Українці можуть заощаджувати на багатозонному обліку. Держава дає можливість купувати електроенергію вночі удвічі дешевше, ніж вдень. За який час окупиться двозонний лічильник і чи можна на цьому зекономити?

© 2008 - 2024 Ідеї для дому: новини, статті, аналітика ринку нерухомості Львова та України

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень