Новини нерухомості: Іпотека

"Колектори без шантажу": Рада ухвалила законопроєкт у цілому

19 березня 2021

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4241, що, зокрема, заборонить колекторським компаніям вдаватися до шантажу боржників.

В Укрфінжитло розповіли, під який відсоток українці зможуть взяти іпотеку

21 січня 2021

Українська фінансова житлова компанія планує видавати іпотечні кредити для населення під 7% річних на термін до 30 років.

Чи готова Україна до кризового марафону: НБУ про курс гривні, інфляцію, стан банків та "заробітчан"

3 квітня 2020

Топ-менеджмент НБУ розповів, наскільки Україна готова до кризи, як сильно впаде ВВП та зросте інфляція, як будуть впроваджувати "кредитні канікули", і чому не варто переживати за надходження від українців, які працювали за кордоном.

У НБУ розповіли, що заважає відновленню кредитування та іпотеки

12 лютого 2020

Для відновлення масштабного кредитування бізнесу та іпотеки необхідно посилити захист прав кредиторів, реформувати судову систему та збільшувати кількість прозорих та якісних позичальників.

Скільки переплачують українці за іпотеку: названі цифри

29 червня 2019

Високі процентні ставки відлякують багатьох українців, які хотіли б оформити іпотеку й обрати житло, тому попит на іпотечне кредитування не зростає навіть при високому інтересі до такого фінансового інструменту.

Кодекс про банкрутство: що слід знати

13 червня 2019

Ще у квітні Президент України Петро Порошенко підписав Кодекс з процедур банкрутства, який Верховна Рада ухвалила ще минулого року. Що це означає для пересічного українця?

"Долар по 5": позичальникам банків-банкрутів дозволять викупити свої позики за 20%

4 грудня 2017

Невдовзі Фонд гарантування вкладів виставлятиме на продаж іпотечні портфелі неплатоспроможних банків. Варіанти дій у позичальників нехитрі: викупити свої борги за курсом 5,05 або познайомитися з колекторами і втратити житло.

Підступність і любов не по Шиллеру. Історія однієї іпотеки

11 вересня 2017

Замість епіграфа: - Рабинович, а де б Ви хотіли жити? - Важливо - не де жити. Важливо - з ким жити. - А з ким би Ви хотіли жити? - А ось це вже дивлячись де.

Коли у нас будуть кредити, як в Європі - експерти

8 червня 2017

Фінансові експерти називають причини повільного відновлення кредитування.

Проблемні кредити в Україні: що робити?

7 червня 2017

Українці не повертають банкам більше 500 мільярдів гривень. Вирішенням цієї проблеми має зайнятися спеціальна санаційна компанія, яку хоче створити уряд.

Плюс 200 доларів до пенсії щомісяця. Чи є шанси у зворотної іпотеки в Україні

18 квітня 2017

Часто пенсіонери, які вимушені жити на жалюгідну пенсію, забувають про наявний у них актив — нерухомість. На Заході уже давно використовують інструмент, який дозволяє літнім людям отримувати щомісячно до 200 доларів на місяць, — зворотна іпотека.

Мораторій на продаж землі державної та приватної власності повинен бути скасований уже до кінця року

5 квітня 2017

Основні рекомендації (вимоги) Фонду, які українській владі необхідно виконати, щоб не зіпсувати відносини з міжнародним кредитором.

Купити житло. Фінансовий лізинг, розстрочка або іпотека, що краще?

29 березня 2017

В останні роки іпотека була майже недоступною для українців. Однак у 2016-2017 роках банки почали надавати кредити на придбання житла і навіть намагаються запровадити маловідому для людей послугу — фінансовий лізинг.

Як спрацювали банки в 2016 році: що відбувалося з кредитами і депозитами

23 січня 2017

Попередні результати роботи банків свідчать, що за два роки з банківської системи українці вивели 11 млрд дол.

Мін'юст запустив єдиний реєстр боржників

23 січня 2017

До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження...

© 2008 - 2024 Іпотека: новини, статті, аналітика ринку нерухомості Львова та України

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень