Пристебніть паски: Ryanair летить в Україну

13 березня 2017

Таємне стало явним. У Мінінфраструктури вже анонсували спільну прес-конференцію за участі міністра Володимира Омеляна та комерційного директора компанії Ryanair Девіда О’Брайана.

Маск пообіцяв за 100 днів забезпечити енергією 1,6 мільйона осіб

13 березня 2017

Мільйонер, засновник компаній Space X і Tesla Ілон Маск пообіцяв вирішити енергетичну проблему штату Південна Австралія за 100 днів.

Будинки майбутнього: хто і як створює енергоефективне житло в Україні

1 березня 2017

Зростання цін на газ та електроенергію змушує українців придивлятися до "зеленого" житла. Пропозиція вітчизняного ринку не забарилася.

Нацбанк спростив процедуру проведення валютних операцій

1 березня 2017

Національний банк спростив процедуру проведення операцій клієнтів банків з купівлі іноземної валюти, перерахування коштів за межі України на користь нерезидентів та змінив порядок контролю з метою попередження ризикових валютних операцій на банківському ринку.

Такого ще не було: НБУ дозволив відкривати рахунки за кордоном

28 лютого 2017

«Це перший крок на шляху до лібералізації для фізичних осіб. І він дуже важливий, тому що дозволить населенню отримувати доходи від продажу певних товарів чи послуг закордонним замовникам, а потім розпоряджатися виручкою на свій розсуд, наприклад, інвестувати у надійні фінансові інструменти», – каже заступник директора Центру економічної стратегії Марія Репко.

Створити та ліквідувати ФОП можна буде в режимі онлайн

26 лютого 2017

Міністерство юстиції запускає сервіс, який дозволяє створити або ліквідувати ФОП онлайн протягом доби.

Електроенергія для населення з 1 березня знову подорожчає

25 лютого 2017

Підвищення тарифів було заплановано в 5 етапів з квітня 2015 року протягом двох років. Це подорожчання будет останнім.

Нацбанк спростив закордонні операції українців

24 лютого 2017

Фізичні особи зможуть без індивідуальних ліцензій НБУ здійснювати інвестиції за кордоном за рахунок коштів, що знаходяться за межами України.

Україна в епіцентрі світової валютної війни. Що робити і чого боятися Києву

23 лютого 2017

США сподіваються, що "МВФ забезпечить проведення чесного і глибоко аналізу політики обмінного курсу серед країн-членів Фонду". Що це означає? Почалася нова валютна війна. І вона обіцяє бути дуже жорстокою.

Топ-3 щасливих і нещасливих професій, – американський експерт

22 лютого 2017

«Чому одні професії очолюють рейтинги самих найщасливіших, а інші – постійно в них відстають», – пояснює в колонці для Kununu.com американський експерт в галузі кар'єрного зростання Керолайн Бітон.

Власники збанкрутілих в Україні банків не повертають борги

22 лютого 2017

Акціонери збанкрутілих банків мають відповідати за них своїм майном. Але не повертають гроші не тільки вкладникам, а і Нацбанку.

Конституційний суд перевірить конституційність заборони продажу земель

22 лютого 2017

Протягом 16-ти років в Україні діє мораторій на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Однак тільки тепер Конституційний суд може взятись за перевірку його конституційності.

Штраф на суму 320 чи 96 тис. — "смертна кара" для підприємців

16 лютого 2017

Уже наприкінці лютого на Львівщині почнуть працювати консолідовані комісії з виявлення нелегальних працівників на підприємствах. Проте більшість представників бізнесу все ще не усвідомили, що можуть бути оштрафовані на 320 тис. грн і, в результаті, збанкрутувати.

У заручниках безощадності

16 лютого 2017

На тижні, що минає, Кабмін ухвалив рішення щодо зниження соціальних нормативів на послуги ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв населенням.

Український ринок нерухомості виходить із застою

10 лютого 2017

Український ринок нерухомості починає виходити із застою. Попит на житло у 2016-му в середньому зріс на 10%, підрахували експерти.

Обвалу не буде

30 січня 2017

Що стоїть за сезонним стрибком валютного курсу і чому з року в рік він повторюється в ті ж місяці.

Як вам тарифи?

30 січня 2017

НВ з'ясував у співвітчизників, що вони думають про комунальні тарифи в розпал холодів і чи вважають їх обґрунтованими.

НБУ погіршив прогноз інфляції на 2017 рік через "мінімалку 3200"

26 січня 2017

Національний банк погіршив прогноз інфляції на 2017 рік з 8% до 9,1% через підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень.

"Гігафабрика" Tesla запустила виробництво літієвих акумуляторів нового типу

26 січня 2017

Акумулятори будуть використовуватися в Powerpack і Powerwall – пристроях виробництва Tesla Motors для накопичення і зберігання енергії в приватних домоволодіннях і на невеликих підприємствах.

В Україні суттєво подорожчає вода

26 січня 2017

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення.

© 2008 - 2017 Новини, статті, аналітика ринку нерухомості Львова та України