Уряд планує з 1 червня підвищити тариф для побутових споживачів, які споживають на місяць понад 100 кВт, з 2,64 грн до 4,8 грн/кВт.
Які саме валютні послаблення запроваджує Нацбанк та як вони можуть вплинути на курсову стабільність.
У квітні Україна експортувала рекордний обсяг продукції - понад 13 млн тонн, перевершивши показники лютого 2022 року. У грошовому вимірі експорт у квітні сягнув 3,3 млрд дол.
Відновлювати соціальну та житлову інфраструктуру в Україні планують за єдиними проєктами. Чи хороша це ідея?
Обсяг прямих іноземних інвестицій перевершив деякі довоєнні роки. Хто і чому інвестує в Україну та як країні не прогавити свій шанс.
Міжнародні резерви перевищили 41,7 млрд дол. США за підсумками липня, оновивши історичний рекорд незалежної України
У Києві вартість оренди квартир зросла на 10% за останній місяць, що експерти пояснюють сезонністю, однак, наприклад, у Львові вартість оренди в цей же час залишалася незмінною.
Що відбувається з готівковим курсом долара, чому Національний банк запровадив нові валютні обмеження і чи може це стримати падіння гривні?
Благодійний фонд Сергія Притули ,забезпечуємо військо вже не перший рік. Зараз, у особливо складний час, ми збираємо допомогу та оперативно реагуємо на нагальні потреби частин ТРО, ЗСУ, Нацгвардії та інших підрозділів силового блоку.
З часу заснування в 2014 році, Повернись Живим стала найбільшою організацією, що забезпечує Збройні Сили України.
Таке рішення ухвалене у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності.
Зростання податків, зарплат, тарифи і нові правила для ФОПів: що змінюється з 1 січня 2022 року.
З 1 січня змінюються правила оподаткування операцій з нерухомістю. До чого слід готуватися продавцям?
Верховна Рада на засіданні 8 вересня прийняла закон щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв'язку з переходом прав на об'єкт нерухомого майна, який на ній розташовано (законопроєкт №5248).
З 1 липня в Україні запрацює ринок землі. Уже через кілька днів українці зможуть вільно купувати і продавати землю сільськогосподарського призначення, а сумнозвісний мораторій стане історією.
Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4241, що, зокрема, заборонить колекторським компаніям вдаватися до шантажу боржників.
Українська фінансова житлова компанія планує видавати іпотечні кредити для населення під 7% річних на термін до 30 років.
Антикорупційний комітет ВР дав можливість розглянути у залі Ради законопроєкт №3618 про рієлторську діяльність, попри наявність у ньому корупційної складової.
Нардепи від "Слуги народу" та групи "Довіра" пропонують запровадити податок у 6 тисяч гривень за пай для пересічних власників землі - відповідний законопроєкт уже отримав "зелене світло" від податкового комітету ВР. Цю ініціативу підтримує і великий агробізнес.
Напередодні дня Конституції депутати Комітету парламенту з економічної політики у терміновому порядку розглянули законопроєкт, який покликаний врегулювати ринок ріелторських послуг в Україні, і рекомендували прийняти законопроєкт за основу.
© 2008 - 2024 Новини, статті, аналітика ринку нерухомості Львова та України