Мін'юст запустив єдиний реєстр боржників

До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження...

23 січня 2017

Міністерство юстиції України запустило Єдиний реєстр боржників, щодо яких відкрито виконавче провадження.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

"До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відомості про боржників, які включені до Єдиного реєстру боржників, повинні бути відкритими та повинні розміщуватися на офіційному сайті Міністерства юстиції.

"Даний реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників", - пояснює Кабмін.

Згідно з чинним законодавством, виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження зобов’язаний внести до вказаного реєстру відомості відносно боржників, які мають зобов’язання перед фізичними чи юридичними особами за судовими рішеннями та рішеннями інших органів.

При цьому в Єдиному реєстрі боржників повинна міститися інформація про боржників, щодо яких виконавчі провадження зареєстровані в системі після запуску даного реєстру.

У той же час, не підлягають внесенню відомості про боржників:

  • які є державними органами, органами місцевого самоврядування;
  • не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше 3 місяців;
  • за рішенням немайнового характеру.
Відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу, повернення виконавчого документа до суду, чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів.

Мін'юст запустив єдиний реєстр боржників

До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження...

23 січня 2017

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень