Оренда квартир, Львів

7055 квартир

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Зняти квартиру у Львові

Львів - гарне старовинне місто, яке щороку відвідує більше 2,2 млн туристів. Тому багато потенційних орендарів цікавляться нерухомістю у Львові і безпосередньо орендою квартири у Львові. Місто Львів є не тільки привабливим туристичним центром, воно ще є великим бізнес, промисловим та науковим центром України, в якому дуже сильно розвинена галузь інформаційних та комп'ютерних технологій (IT), промисловий сектор, переробна галузь. Відповідно, оренда квартир у Львові є затребуваню послугою серед співробітників різних компаній. Нерухомість у Львові цінна розвиненою інфраструктурою та людським потенціалом, тому і оренда квартир у місті Лева доволі дорога. Хоча зустрічаються і відверто дешеві варіанти квартир. Також користуються попитом квартири біля Львова.

Довготривала оренда квартир у м. Львів - ціни та варіанти

Як ми згадували вище, Львів є розвиненим бізнес центром області, тому ціна оренди квартири у Львові часто буває доволі висока. У Львові дуже активно розвивається житлове будівництво. Вартість оренди квартир у Львові коливається у дуже широкому діапазоні, в залежності від розташування відносно центру Львова, типу будинку в якому знаходиться квартира, стану - від 5 до 100 тис гривень на місяць.

Нерухомість Львова допоможе зняти квартиру

Наш сайт пропонує найбільшу базу даних оренди квартир у місті Львів, а щоб знайти потрібну квартиру, ми реалізували простий і зручний пошук квартир на мапі, де Ви одразу можете бачити ціни оренди квартир по всьому Львову, також до Ваших послуг розвинений фільтр, який дає можливість уточнити ціну оренди квартири, тип будівлі, площу та багато інших параметрів.

Показано лише 500 квартир. Наблизьте мапу, або використайте фільтр.
Шукати на мапі