На головну

Девелоперська компанія "ГРАНДДІМ"

Адреса:
Галицький, Левицького К. вул., 22
Телефони:
+38 032 260 20 62
Websites:

Власник нерухомості

Будівництво/Ремонт: Будівельні компанії

ГРАНДДІМ –  девелоперська компанія, основним напрямом діяльності якої є інвестування в будівництво якісного житла з використанням новітніх технологій, їх проектування та будівництво "під ключ", що включає весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, а також реалізація житлових комплексів з індивідуальною інфраструктурою.

Компанія «ГРАНДДІМ» не новачок на ринку забудовників України -  засновниками компанії побудовано та введено в експлуатацію два житлових будинки у м. Львові – по вул. Зеленій, 69а та вул. Земельній, 5а, а також ведеться будівництво нового житлового комплексу «Гетьманський» на Сихові.

 Пріоритетом для компанії є вчасне та якісне виконання будівельних робіт, а ключовим завданням будівництва та проектування є функціональність та комфорт збудованого житла для майбутніх його мешканців.

Досвідчений колектив однодумців і професіоналів «ГРАНДДІМ» ставить перед собою амбітні цілі, послідовно реалізує стратегію розвитку компанії, філософію з надання послуг високої якості, орієнтуючись на прогресивні принципи будівництва та застосування нових сучасних технологій, враховуючи потреби найвибагливіших покупців для того, щоб майбутні власники отримували якісне та комфортне житло.

Мої об’єкти (1)

  • Продаж
  • Оренда
  • Подобово

Пропозиції по типам нерухомості

Зв'язатись з Девелоперська компанія "ГРАНДД ...

Я не робот