Львів, Купити земельну ділянку

320 земельних ділянок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чим приваблива земельна ділянка у Львові

Львів - гарне старовинне місто, яке щороку відвідує більше 2,2 млн туристів. Тому багато покупців цікавляться нерухомістю у Львові і безпосередньо покупкою земельної ділянки у Львові. Місто Львів є не тільки привабливим туристичним центром, воно ще є великим промисловим і науковим центром України, в якому дуже сильно розвинена галузь інформаційних та комп'ютерних технологій (IT), промисловий сектор, переробна галузь. Відповідно, земельні ділянки у Львові є інвестиційно привабливим активом, який може бути використаний з різною метою. Земля у Львові цінна розвиненою інфраструктурою та людським потенціалом, тому і ціни на землю у місті Лева доволі високі. Також користуються попитом земельні ділянки біля Львова.

Продаж землі у м. Львів - ціни та варіанти

Як ми згадували вище, Львів є інвестиційно привабливим містом, тому вартість землі у Львові відносно висока. У Львові дуже активно розвивається житлове будівництво багатоквартирних будинків. Вартість земельних ділянок у Львові та коливається у дуже широкому діапазоні, в залежності від розташування відносно центру Львова, призначення та обмежень, від 2 до 50 тис доларів США за сотку. Але це не межа, землі під комерційну забудову в центрі міста можуть коштувати значно дорожче.

Нерухомість Львова допоможе вибрати земельну ділянку

Наш сайт пропонує найбільшу базу даних земельних ділянок у місті Львів, а щоб знайти потрібну землю для Ваших цілей, ми реалізували простий і зручний пошук ділянок на мапі, де Ви одразу можете бачити вартість земельних ділянок по всьому Львову, також до Ваших послуг розвинений фільтр, який дає можливість уточнити ціну ділянки, призначення, площу та багато інших параметрів.

Показано лише 500 квартир. Наблизьте мапу, або використайте фільтр.
Шукати на мапі