Львів, Продаж будинків

799 будинків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Купити будинок у Львові

Львів - гарне старовинне місто, яке щороку відвідує більше 2,2 млн туристів. Тому багато покупців цікавляться нерухомістю у Львові і безпосередньо покупкою будинків у Львові. Місто Львів є не тільки привабливим туристичним центром, воно ще є великим промисловим і науковим центром України, в якому дуже сильно розвинена галузь інформаційних та комп'ютерних технологій (IT), промисловий сектор, переробна галузь. Відповідно, будинок у Львові є інвестиційно привабливим активом, який може бути використаний з різною метою. Нерухомість у Львові цінна розвиненою інфраструктурою та людським потенціалом, тому і ціни на будинки у місті Лева доволі високі. Також користуються попитом будинки біля Львова.

Купити будинок у м. Львів - ціни та варіанти

Як ми згадували вище, Львів є інвестиційно привабливим містом, тому вартість будинків у Львові відносно висока. У Львові дуже активно розвивається житлове будівництво. Вартість будинків у Львові коливається у дуже широкому діапазоні, в залежності від розташування відносно центру Львова, типу, прилеглої земельної ділянки - від 20 тис до кількох мільйонів доларів США.

Нерухомість Львова допоможе купити будинок

Наш сайт пропонує найбільшу базу даних будинків у місті Львів, а щоб знайти потрібний будинок, ми реалізували простий і зручний пошук будинків на мапі, де Ви одразу можете бачити ціни будинків по всьому Львову, також до Ваших послуг розвинений фільтр, який дає можливість уточнити ціну будинку, тип, площу та багато інших параметрів.

Показано лише 500 квартир. Наблизьте мапу, або використайте фільтр.
Шукати на мапі