Як купувати житло, а не проблеми

28 липня 2015

Як купувати житло, а не проблеми У липні стартував Інформаційний проект "Як купувати житло, а не проблеми" розрахований на підвищення рівня інформованості людей, зацікавлених у придбанні квартири в новобудові.

Проект ініційований будівельною корпорацією "Ріел" і створений за допомогою незалежних експертів, а також Союзу споживачів України. "Для нас цей проект не є прибутковим, ми, як соціально відповідальна компанія, розуміємо, що не тільки будівельний ринок, а й інші галузі України потребують більшої довірі, а люди потребують тих, кому можуть довіряти. Ми допомагаємо людям зробити об'єктивний вибір, а економіці Львова і нашої країни в цілому допомагаємо знайти довіру людей, а, отже, і розвиток", - зазначивРоман Тарасюк, фінансовий директор корпорації "Ріел".

"Як купувати житло, а не проблеми" розповідає про різні аспекти при виборі забудівельника, про методи перевірки діяльності генпідрядника будівництва, про способи фінансування будівництва - законні і ті, що не врегульовані законом.

Друкований варіант брошури роздається у людних місцях Львова, електронний - доступний тут: http://riel.com.ua/uk/zhitlo/.

Також на сайті є можливість відправити своїзапитання щодо будівництва, діяльності забудівельників тощо, на якіписьмово дадуть відповідь визнані експерти в галузі нерухомості: юристи, консультанти, самі учасники ринку.

Проект розрахований на 4 місяці. Уже в листопаді будуть підведені його підсумки. За цей час планується надати корисну інформацію 500 тисячам людей.

Як купувати житло, а не проблеми

У липні стартував Інформаційний проект "Як купувати житло, а не проблеми" розрахований на підвищення рівня інформованості людей, зацікавлених у при...

28 липня 2015

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень