НБУ: Золотовалютні резерви України сягнули $ 16,2 млрд

7 жовтня 2014

НБУ: Золотовалютні резерви України сягнули $ 16,2 млрд За попередніми даними, станом на 1 жовтня цього року обсяг міжнародних резервів України становив 16 мільярдів 200 мільйонів доларів США в еквіваленті.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Як йдеться у повідомленні, на збільшення обсягу міжнародних резервів упродовж вересня вплинуло надходження коштів за програмою «Стенд-бай» Міжнародного валютного фонду, розподілених на користь уряду України (978,42 мільйона доларів США) та Національного банку України (397,55 мільйона доларів США).

Їх динаміка у вересні була обумовлена необхідністю своєчасного виконання державних боргових зобов’язань – здійснення платежів з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті (313,95 мільйона доларів США), у тому числі на користь Міжнародного валютного фонду (193,12 мільйона доларів США).

Також упродовж місяця Національний банк України здійснював на міжбанківському валютному ринку як продаж іноземної валюти для згладжування курсових коливань (833,74 мільйона доларів США), так і її купівлю для поповнення міжнародних резервів (98,30 мільйона доларів США).

Надходження на рахунки Уряду від міжнародних фінансових організацій та розміщення валютних ОВДП за вересень цього року становили 602,85 мільйона доларів США.

zik.ua

НБУ: Золотовалютні резерви України сягнули $ 16,2 млрд

За попередніми даними, станом на 1 жовтня цього року обсяг міжнародних резервів України становив 16 мільярдів 200 мільйонів доларів США в еквівален...

7 жовтня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень