У Львові на аукціоні продали три земельні ділянки

7 жовтня 2014

У Львові на аукціоні продали три земельні ділянки У Львівській міськраді відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу у власність ділянок. Зрештою, продали три земельні ділянки за загальну суму 1 млн 468 тис. 794 грн.

На аукціон попередньо було виставлено 15 лотів, однак лише на чотири з них з’явились охочі, інформує прес-служба ЛМР.

Про свою готовність придбати першу земельну ділянку заявило два учасники. Це ділянка несільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: вул. Ластів’яча (ділянка 1 – в межах населеного пункту), площею 0,0222 га. Її цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Ділянку продали за 293 744 грн учаснику під №2.

На другу ділянку, що знаходиться на вул. Богданівській (земельна ділянка 44 – в межах населеного пункту), також зголосилось два мешканці. Її цільове призначення – для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови, для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування. Відтак, у результаті торгів, її придбав учасник під номером 2 за 268 680 грн.

Третю ділянку – на вул. Бережанській (земельна ділянка 7 – в межах населеного пункту) – продали за 906 370 грн, що на майже 85 тис. грн більше, ніж стартова ціна. Цільове призначення земель – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Також про бажання придбати ще одну із ділянок заявив лише один учасник, відтак, земельні торги за цим лотом визнано такими, що не відбулись.

zik.ua

У Львові на аукціоні продали три земельні ділянки

У Львівській міськраді відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу у власність ділянок. Зрештою, продали три земельні ділянки за загальну с...

7 жовтня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень