НБУ знизив ліміт на продаж валюти населенню

22 вересня 2014

НБУ знизив ліміт на продаж валюти населенню Регулятор обмежив обсяг продажу готівкової валюти фізособам сумою в 3000 гривень в еквіваленті, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

Національний банк України (НБУ) зменшує максимальну суму продажу готівкової іноземної валюти одній особі в один операційний (робочий) день у сумі, що не перевищує в еквіваленті 3 тис грн. Про це регулятор повідомив в офіційному фейсбуці, посилаючись на постанову N591 від 22 вересня.

Раніше діяло обмеження з продажу готівкової валюти на рівні 15 тис грн.

В НБУ відзначають, що зазначене обмеження не поширюється на випадки купівлі фізичними особами-резидентами готівкової іноземної валюти з метою погашення зобов'язань в іноземній валюті за кредитними договорами, укладеними з уповноваженими банками.

Нагадаємо, даним постановою також скорочена норма продажу надходжень в валюті зі 100% до 75%. Крім того, Нацбанк скасував раніше введене вимога щодо обов'язкової конвертації в гривню переказів в іноземній валюті з-за кордону на користь фізичних осіб без відкриття рахунку.

Дані норми вступають в силу з завтрашнього дня, 23 вересня.

НБУ знизив ліміт на продаж валюти населенню

Регулятор обмежив обсяг продажу готівкової валюти фізособам сумою в 3000 гривень в еквіваленті, пише ...

22 вересня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень