Цього року в експлуатацію введено вдвічі більше новобудов

19 серпня 2014

Цього року в експлуатацію введено вдвічі більше новобудов За перше півріччя 2014 року показник введення в експлуатацію новозбудованого та реконструйованого житла зріс на 52,5%, ніж у відповідному минулорічному періоді. Про це повідомили в Департаменті державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону, передає УНН.

Зокрема, загальна площа новозбудованого та реконструйованого житла склала 3 млн 857 тис. м кв. Ці дані не враховують показників тимчасово окупованої території АР Крим і м.Севастополь.

У 6-ти регіонах обсяг прийнятого житла складає більше 200 тис. м кв.: Київська область – 726 тис. м кв.; Одеська область – 497 тис. м кв.; Івано-Франківська область – 419 тис. м кв.; Львівська область – 398 тис. м кв.; м. Київ – 391 тис. м кв.; Закарпатська область – 215 тис. м кв.

Крім того, за даними Держстату, основним інвестором залишається населення – майже 56% (2,3 млн м кв.) житла прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках.

Серед збудованих квартир 63,8% – однокімнатні та двокімнатні, тобто ті, що користуються найбільшим попитом у населення.

Петро Івасюк

Цього року в експлуатацію введено вдвічі більше новобудов

За перше півріччя 2014 року показник введення в експлуатацію новозбудованого та реконструйованого житла зріс на 52,5%, ніж у відповідному минулоріч...

19 серпня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень