Україна направила до МВФ прохання про кредит

23 квітня 2014

Україна направила до МВФ прохання про кредит Фонд прийме рішення стосовно України до кінця місяця.

Україна відправила в офіс Міжнародного валютного фонду звернення стосовно отримання кредиту та відновлення програми співробітництва.

Про це на засіданні уряду в середу заявив міністр фінансів Олександр Шлапак, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Ми відправили документи вчора, пізно вночі, Вашингтон їх отримав. Наша місія підготувала весь необхідний пакет та передала вже керівництву", - доповів він прем'єр-міністру Арсенію Яценюку.

Голова Кабміну в свою чергу зазначив, що МВФ має розглянути це звернення до кінця квітня. "Будемо чекати тоді рішення Ради МВФ", - сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр економіки Павло Шеремета заявив, що рішення МВФ стосовно України буде 25-26 квітня.

Рада директорів МВФ розглядатиме можливість підписання дворічної програми співпраці з Україною обсягом $ 14-18 млрд. На новій програмі з МВФ зав'язані також багатомільярдні програми допомоги від США, країн ЄС та Японії, а також для можливості виходу України на зовнішні ринки запозичень. Очікується, що всі кредитори разом дадуть Україні $ 27 млрд протягом двох років.

LB.ua

Україна направила до МВФ прохання про кредит

Фонд прийме рішення стосовно України до кінця місяця. Україна відправила в офіс Міжнародного валютного фонду звернення стосовно отри...

23 квітня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень