"Львівгаз" призупинив постачання скрапленого газу споживачам за пільговими цінами

18 квітня 2014

"Львівгаз" призупинив постачання скрапленого газу споживачам за пільговими цінами ПАТ “Львівгаз” призупинило постачання скрапленого газу споживачам Львівської області за пільговими цінами. Така ситуація виникла через відсутність аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення. В результаті, ціна одного грозового балону для споживачів зросла більше як удвічі — зі 132 грн. до 350 грн. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

Спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводяться уже впродовж двох місяців. Через це у ПАТ “Львівгаз” взагалі не залишилося ресурсу для забезпечення споживачів балонами за пільговими цінами. Такі перебої з постачання скрапленого газу негативно вплинули майже на 50 тисяч сімей Львівської області. Щоб не допустити зростання напруження у суспільстві ПАТ “Львівгаз” звернулося з листами до Львівської обласної державної адміністрації з проханням посприяти у якнайшвидшому вирішенні питання з проведення спеціалізованого аукціону з продажу скрапленого газу для комунально-побутового споживання.

“Скраплений газ постачається в населені пункти, які ще не газифіковані. Відповідно, сьогодні тисячі споживачів залишилися без елементарної можливості та умов для приготування їжі. При цьому, значна частина цих людей є соціально незахищеною категорією — пенсіонери та малозабезпечені сім’ї, які проживають у сільській місцевості. Для таких людей із невеликими доходами вартість газу має дуже велике значення”, — наголосив Голова правління ПАТ “Львівгаз” Володимир Зленко.

На сьогоднішній день скрапленим газом в Україні користується понад 2,5 млн. українських сімей, більша частина яких відносяться до соціально незахищених верств населення.

Зазначимо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.11 р. № 1064 “Деякі питання організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу”, скраплений газ для забезпечення комунально-побутових потреб населення області ПАТ “Львівгаз” закуповує на спеціалізованих аукціонах за цінами виробників, що дає можливість реалізовувати його споживачам за ціною, яка є вдвічі меншою ніж комерційна.

“Якщо пільгова вартість одного балону для нашого споживача з доставкою коштує 132 гривні за балон газу, то комерційна вже сягає 350 гривень”, — пояснює Володимир Зленко.

Враховуючи специфіку цього енергоносія та необхідність дотримання встановлених норм безпеки при реалізації скрапленого газу, ПАТ “Львівгаз” єдиний в області забезпечує населення цим видом палива, маючи аварійно-диспетчерську службу, забезпечену загальнодержавним засобом оперативного зв’язку “104”, відповідний дозвіл територіальних органів Держгірпромнагляду, патенти Міністерства доходів та зборів на реалізацію даного виду палива населенню, а також власну виробничу базу, необхідну для виконання всіх видів робіт з газопостачання, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання України, і несе юридичну відповідальність за безпеку і надійність газопостачання.

Анна Назарова

"Львівгаз" призупинив постачання скрапленого газу споживачам за пільговими цінами

ПАТ “Львівгаз” призупинило постачання скрапленого газу споживачам Львівської області за пільговими цінами. Така ситуація виникла через відсутність ...

18 квітня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень