Стабілізувати валютний курс можливо за два-три тижні – експерт

14 квітня 2014

Стабілізувати валютний курс можливо за два-три тижні – експерт Стабалізувати курс валют можливо за два-три тижні. Таку думку під час прес-конференції висловив екс-заступник голови НБУ, ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко, передає кореспондент УНН.

"Думаю, що два-три тижні правильної політики і курс не тільки стабілізується, але й повернеться до більш-менш раціональних значень", - вважає О.Савченко.

Нагадаємо, на думку експерта, курс рівноваги, який дасть конкурентні переваги українським виробникам і експортерам, становить 10 грн за 1 доллар США.

Зазначимо, сьогодні колишній голова "Ощадбанку" Анатолій Гулей заявив, що курс долара реально повернути до 10-11 грн.

Як відомо, Національний банк України заявив про намір коригувати офіційний курс валют в залежності від ситуації на валютному ринку. Додамо також, на думку експертів, паніку на валютному ринку створюють комерційні банки та портфельні інвестори.

Аліса Коник

Стабілізувати валютний курс можливо за два-три тижні – експерт

Стабалізувати курс валют можливо за два-три тижні. Таку думку під час прес-конференції висловив екс-заступник голови НБУ, ректор Міжнародного інсти...

14 квітня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень