Архітектори створять «карту проблем Львова»

8 квітня 2014

Архітектори створять «карту проблем Львова» У Львові архітектори створять «карту проблем Львова», аби покращити розвиток громадського простору в місті, пише ZAXID.NET.

Ініціатор проекту Ольга Криворучко розповіла, що йдеться про створення переліку тих площ, скверів, де потрібно провести благоустрій чи оновлення, та інших територій, які можуть бути використані для облаштування громадського простору.

«Проект має продемонструвати рекреаційний потенціал, прихований у занедбаних площах, вулицях, дворах. У результаті ці простори можуть стати привабливими для мешканців і туристів, для буденного і святкового використання, чим підвищити якість життя у місті», - вважає Ольга Криворучко.

Для цього заплановано спільно з мешканцями визначити ті території в місті, де необхідні такі зміни, а на зустрічах з архітекторами, соціологами, істориками визначити, яким чином адаптувати їх під потреби людей. Водночас фінансувати ці проекти запропоновано за кошти мешканців та локальних інвесторів.

Локації, які буде запропоновано, зберуть на «карті проблем Львова». Наразі на неї вже нанесли близько тридцяти таких місць. Наприклад, це сквер біля цирку на вул. Городоцькій, площа Липнева, площа Петрушевича тощо.

Нагадаємо, у Львові за кошти громади озеленять ділянку вул. Городоцької від церкви Анни до вул. Данилишина. На проект потрібно 160 тис. грн.

Архітектори створять «карту проблем Львова»

У Львові архітектори створять «карту проблем Львова», аби покращити розвиток громадського простору в місті, пише ...

8 квітня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень