В Україні хочуть запровадити альтернативу «Доступному житлу»

4 квітня 2014

В Україні хочуть запровадити альтернативу «Доступному житлу» В Україні можливо запровадження альтернативних державним програмам механізмів забезпечення населення житлом. Про це сказав голова правління Держмолодьжитло Леонід Рисухін, повідомляє УНН.

“В умовах вкрай непростої ситуації, що склалася останніми місяцями в Україні, коли кардинально скорочується фінансування державних житлових програм, будівельні компанії — учасники таких програм шукають шляхи, які можуть допомогти громадянам придбати власне житло. Ми підтримуємо подібні ініціативи забудовників”, — зазначив Леонід Рисухін.

За його словами, деякі компанії вже розробили кілька механізмів, які б дещо спрощували для населення купівлю власного житла.

“В непростий для країни період в першу чергу треба піклуватись про громадян, зробити так, щоби всі їх питання вирішувались у звичайному порядку та не перетворювались на нездолану проблему. Саме тому Держмолодьжитло активізує свою роботу з Конфедерацією будівельників України, з Федерацією роботодавців України щодо запровадження альтернативних, у тому числі власних житлових програм, спрямованих на те, щоби якомога більше наших співгромадян втілили в життя мрію про власну оселю”, — наголосив Голова правління Держмолодьжитло.

Нагадаємо, за результатами 2013 року завдяки Державним житловим програмам в будівельну галузь України залучили понад 1,3 млрд грн; 9 % від загального обсягу нового житла торік зведено в рамках програм “Доступного житла”. Найбільшим учасником програм експерти вважають ХК “Київміськбуд” — від початку впровадження програм Холдинг реалізував восьму частину від загальної кількості квартир, переданих у рамках програм по всій Україні.

Як повідомлялось раніше, під час секвестру бюджету фінансування державних житлових програм було скорочене, кошти залишили у розмірі виплат компенсації за вже укладеними договорами.

Ольга Завгородня

В Україні хочуть запровадити альтернативу «Доступному житлу»

В Україні можливо запровадження альтернативних державним програмам механізмів забезпечення населення житлом. Про це сказав голова правління Держмол...

4 квітня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень