На вулицях Львова висадять бананові дерева і пальми

25 березня 2014

На вулицях Львова висадять бананові дерева і пальми У Львові планують висадити бананові дерева та пальми, які росли тут за часів Польщі (у 1919-1938 роках). Також експерти вивчать можливість посадити в місті інші екзотичні рослини.

«Це перспектива найближчих років. Висадити якомога більше екзотичних дерев у Львові запропонував директор ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка Андрій Прокопів. За Польщі в нас біля вокзалу росли банани, також раніше в центрі міста росли пальми… Ми опрацюємо варіанти, як би це пасувало до архітектури та підвищувало привабливість міста. Ботанічний сад також має певні напрацювання», – пояснив ZAXID.NET Андрій Галушка.

З його слів, на 2014 рік запропоновано передбачити в бюджеті міста 2 млн грн видатків на ЛКП «Зелений Львів». Близько третини цих коштів, каже він, треба витратити на озеленення парків.

«Маємо 13 магнолій у Стрийському парку. Цього року хочемо посадити ще, аби було 20, і зробити алею магнолій. Також хочемо висадити дерева у Левандівському парку замість тополь, яким вже 30-40 років», – сказав чиновник.

Окрім того, по 300 тис. грн планують передбачити для усіх шести районів міста – гроші підуть на формування крон дерев та на спилювання гостроаварійних дерев, аби запобігти їх падінню.

На вулицях Львова висадять бананові дерева і пальми

У Львові планують висадити бананові дерева та пальми, які росли тут за часів Польщі (у 1919-1938 роках). Також експерти вивчать можливість посадити...

25 березня 2014

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень