Продаж будинків, Скнилів, від 50000 до 90000 дол

12 будинки

 

 

 

від 8 450 грн від 119 кв.м

Андрусіва, Андрусіва, Городок, Городоцький район, Львівська обл.

Сучасні котеджні комплекси ("Вишуканий", "Схід Сонця") європейського класу, розташовані у ближньому центрі Городка поблизу затишного лісового масиву. Комплекси складаються з 4 котеджів, що виконані в єдиному архітектурному стилі, з власним подвір'ям.

Комплекси створені невтомною командою компанії БК Сучасний ДІМ - інноваційного девелопера, відомого своїми сучасними енергозберігаючими та екологічними технологіями.

Ми будуємо наші котеджі там, де немає міської метушні та суєти, лише чисте повітря і можливість насолодитися відпочинком після робочого дня, з думками про безпеку і комфорт наших жителів, використовуючи екологічні та якісні матеріали:   
- керамічна цегла;
- енергоощадне утеплення фасадів 100-150 мм;
- залізобетонне перекриття;
- антизламні протипожежні вхідні двері;
- мідна електропроводка.
Окрім того:
- електропостачання - 17 кВт потужності на кожен котедж окремо;
- led-освітлення вулиці;
- станція для підзарядки електромобілів;
- відеонагляд території цілодобово;
- огорожа території. 

Ціни вказані при 100% оплаті. Є можливість розтермінування: 1-2 роки, перший внесок - 50%.
Докладно про містечко та наявність вільних котеджів можна дізнатися у відділі продажу, який працює за адресою:
м. Городок, МАЙДАН ГАЙДАМАКІВ, 12


Акції та знижки від забудовників

Купити будинок, Скнилів, від 50000 до 90000 дол

Якщо Ви вирішили купити будинок, Скнилів, від 50000 до 90000 дол, то наш сайт зробить пошук приватних будинків у Львівській області максимально простим. Ми реалізували сучасний пошук будинків за допомогою мапи. Ви маєте можливість переглядати оголошення про продаж будинків рухаючи мапу і в результатх пошуку буде відображено пропозиції саме на цій ділянці мапи. Також до Ваших послуг розвинений фільтр, який надає можливість як спрощеного пошуку оголошень за допомогою посилань так і більш складна версія, де Ви можете ввести потрібні Вам памраметри ціни, площі, призначення будинку.

Якщо Ви не знайшли підходяхий варіант, то Ви маєте змогу зберегти пошук і періодично переглядати нові будинки, Скнилів, від 50000 до 90000 дол не витрачаючи час на налаштування фільтра. Також ми відправимо Вам повідомлення, якщо з'явиться новий будинок, що буде підходити під збережені параметри пошуку.

Показано лише 500 квартир. Наблизьте мапу, або використайте фільтр.
Шукати на мапі