Новини нерухомості: Економіка

Гривня все сильніше. Добре це чи погано і як тепер з цим жити?

31 липня 2019

Курс гривня-долар пробив 25, як на міжбанківському ринку, так і у валютних міняйл, викликавши легку паніку у звиклих панікувати з іншого приводу українців.

Нефьодов про митницю, корупцію і контрабанду (відео)

29 червня 2019

Митниця.Прозорро - мета одного з найнаполегливіших українських реформаторів Максима Нефьодова. Він очолить Державну митну службу України.

“Обличчя” 1000-гривневої купюри: як Вернадський обійшов Бандеру

29 червня 2019

НБУ потурбувався, щоб грошей в гаманцях українців було менше - в обіг вводиться “вернадка” - банкнота номіналом 1 000 гривень. Це ще не ознака інфляції, але...

Нові правила на валютному ринку: що це значить і кого стосується

20 червня 2019

НБУ наблизив Україну до режиму вільного руху капіталу. Напередодні центробанк скасував обов'язковий продаж валюти для бізнесу. Що це означає для гривні і кого стосується?

Новий ринок електроенергії. Що треба знати бізнесу і населенню

13 червня 2019

Запуск нового ринку електроенергії з 1 липня, як було передбачено раніше, завис у повітрі. З кожним днем виникає все більше питань.

Зеленський ніде не обіцяв зниження тарифів – представник президента

12 червня 2019

Герус: команда Зеленського не обіцяла зниження тарифів, щоб уникнути популізму.

Новий ринок електроенергії: що зміниться для населення з 1 липня

12 червня 2019

Незабаром в Україні повинен повноцінно запрацювати новий ринок електроенергії. Яким він буде та до чого готуватися населенню?

А гривня росте

22 травня 2019

Чи є причини для девальвації гривні в 2019 році?

Грошей МВФ для України поки не буде

21 травня 2019

Очікувати виділення Україні $ 1,3 млрд чергового траншу кредиту МВФ найближчим часом підстав немає. Грошей не буде незважаючи на те, що умови для продовження фінансування Київ в основному виконав. Причин кілька. Перш за все - виключення з Кримінального кодексу за рішенням Конституційного суду статті про відповідальність за незаконне збагачення. У команді Президента Зеленського кажуть, що законопроект про повернення в КК цієї норми вже практично готовий і буде поданий в Раду як невідкладний. Однак в МВФ чекають прийняття рішення, а не підготовку проекту. Крім того, МВФ хоче знати позицію Президента України щодо низки ключових питань, які є складовими програми співпраці. Мова про незмінність домовленості про ціну газу, про незалежність Нацбанку і позицію Зеленського по ПриватБанку в контексті рішень судів щодо скасування націоналізації цієї фінансової установи. До того ж, ситуацію з продовженням фінансування ускладнило і заява прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про відставку.

40 гривень за долар і дефолт. Яким НБУ бачив найгірший сценарій для України

5 липня 2018

Курс гривні у випадку припинення Україною співпраці з МВФ вже у 2018 році може досягти 31,8 грн за долар. А якщо ситуація доповниться падінням цін на метали, то національна валюта впаде до позначки 40,8 грн за долар.

Продати землю буде важче, ніж купити

18 жовтня 2017

VoxUkraine пояснює, якою може бути пропозиція та попит на землю після скасування мораторію. Продавцям пощастить менше.

Мінфін заклав у проект держбюджету курс 29,3 гривні за долар

11 вересня 2017

Міністерство фінансів заклало в проект державного бюджету на 2018 рік курс на рівні 29,3 гривні за долар.

Новий закон про валюту від НБУ: до чого готуватися Україні

17 серпня 2017

Нацбанк написав проект закону про валюту, який передбачає ліберальну модель валютного ринку. Правда, свободу дадуть не відразу.

Зовнішній борг: час розплати наближається

29 липня 2017

Які сценарії розвитку подій чекають на Україну в роки пікових виплат зовнішнього боргу.

Гривня по 31 за долар: Кабмін спрогнозував курс на три роки

19 червня 2017

Бюджетною резолюцією на 2018-2020 роки передбачений середній курс гривні на рівні 29,3-31 грн за долар.

Травневий релакс гривні: як довго нацвалюта буде стабільною

11 травня 2017

Блокада окупованих територій, падіння світових цін на сировину, труднощі у відносинах з МВФ можуть підірвати стабільність гривні вже цього літа.

Приречені на ринок електроенергії

18 квітня 2017

Після двох років підготовки та палких суперечок до останньої секунди Верховна Рада 13 квітня 2017 р. прийняла в другому читанні й у цілому законопроект "Про ринок електричної енергії України". Через два роки положення цього закону почнуть набувати чинності. Плюс ще рік поетапного перехідного періоду. До цього часу треба буде прийняти близько 60 документів вторинного законодавства та, швидше за все, вже на марші виправляти невраховані, але важливі моменти.

Нацбанк спростив процедуру проведення валютних операцій

1 березня 2017

Національний банк спростив процедуру проведення операцій клієнтів банків з купівлі іноземної валюти, перерахування коштів за межі України на користь нерезидентів та змінив порядок контролю з метою попередження ризикових валютних операцій на банківському ринку.

Такого ще не було: НБУ дозволив відкривати рахунки за кордоном

28 лютого 2017

«Це перший крок на шляху до лібералізації для фізичних осіб. І він дуже важливий, тому що дозволить населенню отримувати доходи від продажу певних товарів чи послуг закордонним замовникам, а потім розпоряджатися виручкою на свій розсуд, наприклад, інвестувати у надійні фінансові інструменти», – каже заступник директора Центру економічної стратегії Марія Репко.

Створити та ліквідувати ФОП можна буде в режимі онлайн

26 лютого 2017

Міністерство юстиції запускає сервіс, який дозволяє створити або ліквідувати ФОП онлайн протягом доби.

© 2008 - 2024 Економіка: новини, статті, аналітика ринку нерухомості Львова та України

Продаж квартир Квартири в новобудовах Оренда квартир Квартири подобово Продаж будинків Оренда будинків Будинки подобово Продаж землі Продаж приміщень Оренда приміщень